Certyfikat Gost-K

Certyfikat zgodności Gost-K - dokument potwierdzający zgodność produktów, usług, wymogów technicznych, norm lub innych dokumentów normatywnych. Certyfikat zgodności może być wydany na określoną partię produktów. W zależności od okoliczności certyfikacja może być przeprowadzona na partię, na 1 rok lub na 3 lata.

Co warto eksportować do Kazachstanu?

Eksport z Polski do Kazachstanu. Największe pozycje to:

  • Wyroby chemiczne (ok.34%)
  • Wyroby elektromaszynowe(28%)
  • Wyroby drzewno - papiernicze (12%)
  • Produkty rolno-spożywczee(12%)

Dowiedz się więcej.

TR

O nas

O nas

Centrum Certyfikacji Rynków Wschodnich oferuje pomoc w uzyskaniu certyfikatów dla firm, które są zainteresowane eksportem swoich towarów i usług na terytorium Unii Celnej (Armenia, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Rosja).

Czytaj więcej»
Certyfikaty Eac

EAC

Symbol EAC świadczy o tym, że produkt odbył wszystkie procedury oceny zgodności i spełnia wymagania wszystkich regulaminów Unii Celnej na ten produkt umożliwiając sprzedaż produktów ze znakiem EAC. Certyfikat można uzyskać na okres 1 roku, 3, 5 lat.

Czytaj więcej»
Certyfikaty

Certyfikaty

Określona grupa produktów wymaga certyfikatów na rynki wschodnie. Do produktów, które wymagają certyfikacji na wschodzie należą: maszyny budowlane, wyroby przemysłowe z metalu, armatura, maszyny rolnicze i urządzenia elektryczne...

Czytaj więcej»

Infolinia: +48 500 053 060