logo ccrw

O nas

Celem firmy jest zaspokojenie wymagań i oczekiwań klientów poprzez indywidualne podejście i dążenie do nawiązania dobrych relacji z klientami oraz ułatwienie współpracy pomiędzy naszymi klientami a ich odbiorcami z rynków wschodnich. Oferujemy wysoką jakość usług certyfikacyjnych, profesjonalne doradztwo dla firm, które chcą eksportować swoje towary i usługi do krajów Unii Celnej(Rosja, Białoruś, Kazachstan) oraz na Ukrainę.

Dysponujemy profesjonalnym zespołem pracowników, który gwarantuje szybką i sumienną realizację zadań, bez względu na stopień trudności zlecenia.

Centrum Certyfikacji Rynków Wschodnich oferuje profesjonalne doradztwo jak i pomoc w uzyskaniu niezbędnych certyfikatów firmom, które chcą eksportować swoje towary na terytorium Rosji, Ukrainy, Kazachstanu i Białorusi.

Obok certyfikatów standardowych GOST-R świadczymy także pomoc w uzyskiwaniu innych dokumentów koniecznych przy sprzedaży produktów na terytorium całej Rosji jak i innych państw wymagających stosownych zezwoleń, takich jak: Świadectwo sanitarno-epidemiologiczne , Deklarację Zgodności, zezwolenie RTN, certyfikat Bezpieczeństwa Pożarowego i inne. Firma świadczy usługi w uzyskiwaniu dokumentów:

  • Gost-R/ Gost-R dobrowolny/ Deklaracja zgodności Gost-R
  • Świadectwo Państwowej Rejestracji Unii Celnej
  • Certyfikat pożarowy/ Deklaracja o pożarnym bezpieczeństwie
  • Certyfikat UkrSepro/ Gost-K/ STB
  • Zezwolenia Rostechnadzor Białorusi, Rosji
  • "Otkaznoje pismo" i inne.

Aby uzyskać poradę w sprawie procedury, kosztów czy innych dokumentów, proszę skontaktować się z nami: + 48 500 053 060

Dowiedz się więcej.

TR

O nas

O nas

Centrum Certyfikacji Rynków Wschodnich oferuje pomoc w uzyskaniu certyfikatów dla firm, które są zainteresowane eksportem swoich towarów i usług na terytorium Unii Celnej (Armenia, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Rosja).

Czytaj więcej»
Certyfikaty Eac

EAC

Symbol EAC świadczy o tym, że produkt odbył wszystkie procedury oceny zgodności i spełnia wymagania wszystkich regulaminów Unii Celnej na ten produkt umożliwiając sprzedaż produktów ze znakiem EAC. Certyfikat można uzyskać na okres 1 roku, 3, 5 lat.

Czytaj więcej»
Certyfikaty

Certyfikaty

Określona grupa produktów wymaga certyfikatów na rynki wschodnie. Do produktów, które wymagają certyfikacji na wschodzie należą: maszyny budowlane, wyroby przemysłowe z metalu, armatura, maszyny rolnicze i urządzenia elektryczne...

Czytaj więcej»

Infolinia: +48 500 053 060