Certyfikaty Unii Celnej:Certyfikat EAC

Certyfikat Zgodności Unii Celnej – dokument, w którym potwierdza się spełnienie wymogów certyfikowanych produktów, określonych w przepisach Technicznych Unii Celnej. Certyfikacja zgodności wyrobów, regulaminami technicznymi lub krajowymi standardami zapewnia producentowi oraz sprzedawcy następujące korzyści:

Certyfikaty zgodności Przepisów Technicznych Unii celnej można uzyskać na towary produkowane w Unii Celnej oraz na produkty zagranicznych producentów. Wymagania w stosunku do zagranicznych produktów oraz produktów Unii Celnej są takie same.

Do członków Unii Celnej zaliczamy Rosję, Białoruś i Kazachstan. Certyfikat może być wydany na okres 1 roku, 3 lata lub 5 lat.


Deklaracja Zgodności Unii Celnej

Deklaracja Zgodności Unii Celnej - to oficjalny dokument, potwierdzający zgodność produktu wymogów technicznych Unii Celnej. Deklaracja Zgodności Unii Celnej jest wymagana do importu towarów, a także jego dalszego obrotu na terenie państw członkowskich Unii Celnej ( Rosji, Białorusi, Kazachstanu). Dokument ten potwierdza, że deklarowany produkt.

Deklaracja zgodności Unii Celnej może być wydana tylko producentowi i dostawcy, który posiada status osoby prawnej lub przedsiębiorcą indywidualnym zarejestrowanym na terytorium Federacji Rosyjskiej. To znaczy, że deklaracja nie może być wydana producentowi zagranicznemu, osoba zgłaszającą może być tylko osoba prawna w Rosji lub przedsiębiorca indywidualny.

Deklaracja Zgodności Unii Celnej można uzyskać na okres 1 roku, 3 lata, 5 lat lub na partię towaru, produktu.


Świadectwo Państwowej Rejestracji Unii Celnej

Oficjalny dokument, który poświadcza, że towar, który przeszedł procedurę państwowej rejestracji, spełnia wszystkie normy sanitarne i higieniczne, obowiązujące na terytorium państw członkowskich Unii Celnej.

Procedurze obowiązkowemu sporządzeniu świadectwa państwowej rejestracji podlegają tylko te towary (produkty, materiały, substancje i inne), które zostały zdefiniowane w drugiej części wykazu wyrobów podlegających obowiązkowemu nadzoru na terytorium Unii Celnej. Są to następujące produkty:

Dla wystawienia świadectwa państwowej rejestracji powinny być przedstawione następujące dokumenty:

Dowiedz się więcej.

TR

O nas

O nas

Centrum Certyfikacji Rynków Wschodnich oferuje pomoc w uzyskaniu certyfikatów dla firm, które są zainteresowane eksportem swoich towarów i usług na terytorium Unii Celnej (Armenia, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Rosja).

Czytaj więcej»
Certyfikaty Eac

EAC

Symbol EAC świadczy o tym, że produkt odbył wszystkie procedury oceny zgodności i spełnia wymagania wszystkich regulaminów Unii Celnej na ten produkt umożliwiając sprzedaż produktów ze znakiem EAC. Certyfikat można uzyskać na okres 1 roku, 3, 5 lat.

Czytaj więcej»
Certyfikaty

Certyfikaty

Określona grupa produktów wymaga certyfikatów na rynki wschodnie. Do produktów, które wymagają certyfikacji na wschodzie należą: maszyny budowlane, wyroby przemysłowe z metalu, armatura, maszyny rolnicze i urządzenia elektryczne...

Czytaj więcej»

Infolinia: +48 500 053 060

strzałka do góry